Sapara skorigoval prehru Trabzonsporu, Hološko odohral istanbulské derby

Marek Sapara v drese TrabzonsporuMarek Sapara v drese Trabzonsporu Zdroj: internet

ISTANBUL - Futbalisti Trabzonsporu čakajú v tureckej najvyššej súťaži už päť kôl na víťazstvo, v nedeľu si v zápase 19. kola pripísali na konto prehru 1:3 na ihrisku Elazigsporu. V drese hostí hral slovenský reprezentant Róbert Vittek do 81. minúty, keď ho vystriedal krajan Marek Sapara a ten v poslednej minúte gólom iba korigoval nepriaznivé skóre.

V istanbulskom derby si Galatasaray poradil 2:1 s Besiktasom, za ktorý odohral celý duel slovenský útočník Filip Hološko.

Elazigspor - Trabzonspor 3:1 - Róbert Vittek hral do 81. min, keď ho vystriedal Marek Sapara, ktorý v 90. min skóroval. Marek Čech (všetci Trabzonspor) nefiguroval v zápise o stretnutí

Kayserispor - Antalyaspor 2:0

Mersin - Sivasspor 3:0

Galatasaray - Besiktas 2:1 - za hostí Hološko celý zápas

• Zdroj: SITA, TASR, youtube