Trapas ako hrom! Futbalisti 2. anglickej ligy si museli požičať dresy od súpera

Millwall si musel požičať dresy od súperaMillwall si musel požičať dresy od súpera Zdroj: dailymail.co.uk

SHEFFIELD - Anglický Millwall odohral každý polčas sobotňajšieho druholigového duelu na ihrisku Sheffieldu Wednesday v iných dresoch. Na prvý polčas si musel požičať dresy od súpera, pretože kustódi zabudli vonkajšiu sadu priviezť.

Millwall obvykle nastupuje vonku v bielom, v Sheffielde ale vybehli jeho hráči v prvej polovici v žltých dresoch, ktoré v poslednej sezóne ich súper používal na stretnutia na ihriskách súperov. Na druhý polčas už sa na štadión Hillsborough podarilo dopraviť aspoň oranžovú tretiu sadu Millwall.

Londýnsky tím viedol po vlastnom góle, potom prehrával 1:2, ale vďaka penalte v závere vyrovnal na konečných 2:2 a získal prvý bod v sezóne. "S dresmi išlo len o drobnú chybu, také veci sa stávajú. Len to prispelo k šialenosti tohto stretnutia," uviedol po infarktovom závere kouč Millwallu Steve Lomas.