VIDEO Škrtel skóroval do siete Fulhamu, Chelsea zachránila zápas až v 96. minúte

Martin Škrtel so spoluhráčmi oslavuje gól do siete FulhamuMartin Škrtel so spoluhráčmi oslavuje gól do siete Fulhamu Zdroj: SITA

LONDÝN – Slovenský futbalový obranca Martin Škrtel strelil gól v sobotňajšom zápase 11. kola najvyššej anglickej futbalovej ligy. Jeho Liverpool zdolal Fulham na Anfield Road suverénne 4:0. Kapitán slovenskej reprezentácie, ktorému na presný zásah prihral Steven Gerrard, zvyšoval v 26. minúte na 2:0.

Bod zachraňovali hráči Chelsea Londýn. Remízu 2:2 v domácom stretnutí s West Bromwichom zariadil v šiestej minúte nadstaveného času z pokutového kopu belgický stredopoliar Eden Hazard.

Aston Villa – Cardiff City 2:0 (0:0)
Góly: 76. Bacuna, 84. Kozák

Chelsea Londýn – West Bromwich Albion 2:2 (1:0)
Góly: 45. Eto'o, 90.+6 Hazard (z 11 m) – 61. Long, 68. Sessegnon

Crystal Palace – FC Everton 0:0

FC Liverpool – FC Fulham 4:0 (3:0)
Góly: 23. Amorebieta (vlastný), 26. ŠKRTEL, 36. a 54. Suarez
/za domácich Škrtel celý zápas + gól/

FC Southampton – Hull City 4:1 (3:0)
Góly: 16. Schneiderlin, 30. Lambert (z 11 m), 37. Lallana, 88. Davis – 55. Sagbo

Norwich City – West Ham United 3:1 (0:1)
Góly: 54. Hooper (z 11 m), 72. Snodgrass, 90.+3 Fer – 32. Morrison