TIKET TÝŽDŇA: Grécko-fínsky poklad za 15 tisíc eur!

Len tri zápasy na tikete stačili tipérovi z Nitry, aby si skrášlil svoj víkend sumou 15 000 eur! Rozhodol sa totiž atakovať maximálnu možnú výhru na jeden tiket. Na celkový kurz 201,11 musel teda vložiť bezmála 75 eur, aby sa k magickej sume priblížil. A ako sa to podarilo?

Vyhliadol si dva duely gréckej futbalovej ligy a s kurzami zhodne 6,50 natipoval, že v oboch bude po záverečnom hvizde svietiť na tabuli skóre 1:0. Jediné góly stretnutí padli rovnako v prvých polčasoch. Treťou zámkou na pomyselnej truhlici s pokladom bol duel fínskej hokejovej ligy medzi TPS Turku a Jokeritom Helsinki.

Tipér sa domnieval, že v stretnutí padne minimálne 7 gólov. Po dvoch tretinách vyhrávali hostia už 6:0 a potrebnú kvótu naplnili hráči výsledkom 1:1 v poslednej časti hry. Takýchto vydarených zásahov nie je veľa, o to viac tipérovi blahoželáme!

Viac o téme: Eur Za Poklad Tíket TÝŽDŇA: Grécko-fínsky 15-tisíc
  • Zdroj: PR článok