Neuveriteľný moment na futsalovom šampionáte: Hrdina zápasu rozhodol krásnymi nožničkami

Eder Lima sa raduje z krásneho gólu do siete PortugalskaEder Lima sa raduje z krásneho gólu do siete Portugalska Zdroj: uefa.com

BRUSEL - Rusko po remíze s Portugalskom skončilo na prvej priečke v B skupine na Eure 2014 vo futsale. Zápas skončil 4:4, pričom všetky góly padli až v druhom polčase, no jeden bol výnimočný.

Rusko viedlo dvakrát najtesnejším rozdielom, no Portugalsko dokázalo otočiť stretnutie vo svoj prospech na 4:3. V 16. minúte druhého polčasu prišiel rozhodujúci zásah, o ktorom môžeme tvrdiť, že bol jednoznačne najkrajší.

K lopte sa dostal ruský hráč Robinho, ktorý presným lobom našiel Edera Limu a ten nedal šancu brankárovi. Krásnymi nožničkami rozhodol o remíze 4:4 a stal sa tak hrdinom zápasu.

• Zdroj: sportky.sk