Srdce mu bije pre hokej, ale nepravidelne: Peverleyho prvé slová po kolapse vás rozosmejú

Dallaský hokejista Rich PeverleyDallaský hokejista Rich Peverley Zdroj: SITA

DALLAS - Dallaský hokejista Rich Peverley skolaboval na striedačke počas prvej dvadsaťminútovky pondelkového stretnutia NHL proti Columbusu, ale po prebratí sa nezaprel veľké hokejové srdce.

"Koľko zostáva do konca tretiny?" zneli prvé slová 31-ročného Kanaďana po tom, čo vystrašil všetkých v American Airlines Arene. Zápas v siedmej minúte za stavu 0:1 prerušili, Peverleyho spoluhráči búchaním hokejok o mantinel dávali rozhodcom signál, že sa stalo niečo vážne a nemôžu pokračovať.

Skúsený center je hospitalizovaný v stabilizovanom stave, už pred sezónou mu diagnostikovali nepravidelný srdcový tep. O náhradnom termíne stretnutia zatiaľ nerozhodli.