Bayern sa víťazne naladil na odvetu s Realom: Nemecký gigant piatimi gólmi zmietol Brémy

Arjen Robben a Franck Ribéry oslavujú gól BayernuArjen Robben a Franck Ribéry oslavujú gól Bayernu Zdroj: SITA

MNÍCHOV - Futbalisti nemeckého majstra Bayernu Mníchov prehrávali po prvom polčase s Werderom Brémy 1:2, ale napokon v sobotňajšom zápase 32. kola bundesligy zvíťazili 5:2.

Bayern tak má na konte 64 bodov a pred druhou Borussiou Dortmund má náskok 19 bodov. Žlto-čierni na pôde štvrtého Bayeru Leverkusen remizovali 2:2.

Ďalšiemu bavorskému tímu 1. FC Norimberg v zostave aj so slovenským reprezentantom Róbertom Makom sa už tak nedarilo. 1. FCN, ktorý bojuje o záchranu v najvyššej nemeckej súťaži, prehral na ihrisku Mainzu 0:2.

Slovenský reprezentant Karim Guédé sa tešil v drese SC Freiburg zo zisku bodu po remíze 2:2 na pôde VfL Wolfsburg. Guédé odohral na poste útočníka 85 minút.

Hertha Berlín v základnej ekipe aj so slovenským kapitánom Petrom Pekaríkom získala všetky tri body po triumfe 2:0 nad Eintrachtom Braunschweig. Pekarík odohral na poste pravého obrancu celé stretnutie.

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2:2 (2:2)
Góly: 7. Bender, 35. Castro - 29. Kirch, 39. Reus (11 m). 30.210 divákov

Bayern Mníchov - Brémy 5:2 (1:2)
Góly: 53. a 57. C. Pizarro, 20. Ribéry, 61. Schweinsteiger, 74. Robben - 10. Gebre Selassie, 36. A. Hunt

Hertha Berlín - Braunschweig 2:0 (0:0)
Góly: 62. Brooks, 77. Allagui