VIDEO Real prehral po viac ako troch mesiacoch: V Dubaji podľahol milánskemu AC

Giacomo Bonaventura, Stephan El Shaarawy a Jérémy MénezGiacomo Bonaventura, Stephan El Shaarawy a Jérémy Ménez Zdroj: FB

MADRID - Futbalisti Realu Madrid prehrali v utorňajšom prípravnom zápase v Dubaji s AC Miláno 2:4. Zverenci trénera Carla Ancelottiho utrpeli prvú prehru od 13. septembra, keď v súboji španielskej Primera division podľahli mestskému rivalovi Atleticu 1:2. Najbližšie sa Real predstaví v nedeľu 4. januára na pôde Valencie, kde môže natiahnuť víťaznú šnúru v súťažných dueloch na číslo 23.

V drese "bieleho baletu" sa predstavili všetci stabilní hráči A-tímu vrátane najlepšieho futbalistu sveta Cristiana Ronalda, ktorý v 35. minúte odpovedal na presné zásahy Jeremyho Meneza a Stephana El Shaarawyho. Po prestávke však "rossoneri" viedli už 4:1, keď ďalšie góly pridali El Shaarawy a Giampaolo Pazzini. Prehru úradujúceho víťaza Ligy majstrov zmiernil v 84. minúte z jedenástky Karim Benzema.

Futbalisti mužstva z francúzskej metropoly Paríž St. Germain zvíťazili v utorkovom prípravnom stretnutí nad hráčmi talianskeho Interu Miláno 1:0. O jediný gól zápasu sa v 57. min postaral Yohan Cabaye. Duel sa uskutočnil na neutrálnom ihrisku v marockom Marrákeši. Inter v ňom nenadviazal na triumf mestského rivala AC, ktorý si tiež v prípravnom stretnutí poradil so španielskym Realom Madrid 4:2.

Prípravný zápas (Dubaj):
Real Madrid - AC Miláno 2:4 (1:2)
Góly: 35. Ronaldo, 84. Benzema (z 11 m) - 24. Menez, 31. a 49. El Shaarawy, 73. Pazzini

Paríž St. Germain - Inter Miláno 1:0 (0:0) - hralo sa na neutrálnej pôde v Marrákeši
Gól: 57. Cabaye

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Real Madrid AC Miláno