FOTO Tento Slovák bude mať na Anglicko krásne spomienky: Odvážnou žiadosťou si splnil sen!

Sam AllardyceSam Allardyce Zdroj: FOTO TASR - Martin Baumann

TRNAVA - Ako jeden z mála Slovákov bude mať na kvalifikačnú prehru s Anglickom pozitívne spomienky. Kustód futbalistov Spartaka Trnava požiadal trénera "Albiónu" Sama Allardycea o dres a ten jeho prosbe vyhovel. Po nedeli má Martin Bohunický v zbierke dres Raheema Sterlinga a kapitánsku pásku Waynea Rooneyho.

Ako informoval web Spartaka, vášnivý zberateľ dresov už niekoľko dní pred príchodom reprezentácie Anglicka na ŠAM premýšľal, ako by mohol získať dres "Troch levov". Spomedzi viacerých nápadov si vybral jeden, pri ktorom dúfal, že to vyjde.

Martin Bohunický bude mať Galéria fotiek (4) Zdroj: spartak.sk

"Vedel som, že tréner anglickej reprezentácie bude prebývať v mojej pracovni. Povedal som si, že mu nechám odkaz na nástenke. Za pomoci kamaráta som napísal krátky list," povedal Martin pre spartak.sk.

Martin Bohunický bude mať Galéria fotiek (4) Zdroj: spartak.sk

Anglickí novinári sa na kustódov pripnutý list na nástenke pýtali dokonca na predzápasovej tlačovej konferencii aj samotného trénera "Albiónu". "(Smiech). Teraz ste ma zaskočili. Myslím si, že to nebude problém," smial sa pri odpovedi na otázku Allardyce.

Odvážna žiadosť obletela Európu, v Británii ju uverejnili Sky Sports či The Sun. "Po odchode výpravy Anglicka som sa, s malou dušičkou, vybral do mojej pracovne. Otvoril som dvere a našiel som tam dres Sterlinga, na ktorom ležala kapitánska páska Rooneyho. Sú to neopísateľné pocity," dodal Bohunický.

Martin Bohunický bude mať Galéria fotiek (4) Zdroj: spartak.sk

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Wayne Rooney Spartak Trnava Sam Allardyce Martin Bohunický Raheem Sterlin
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: FOTO TASR - Martin Baumann
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články