VIDEO Gól a asistencia Čajkovského Jekaterinburgu nestačili, gólová prestrelka na ľade Jokeritu

Michal ČajkovskýMichal Čajkovský Zdroj: khl.ru

PEKING - Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun zvíťazili v sobotňajšom zápase KHL nad Medveščakom Záhreb 5:0. Na presvedčivom triumfe sa jednou asistenciou podieľal aj slovenský útočník Martin Bakoš.

Tesný triumf Jokeritu Helsinki nad Jugrou Chanty-Mansijsk 6:5 zariadil necelé dve minúty pred koncom zápasu Pekka Jormakka, ktorý zaznamenal hetrik. Fínsky klub figuruje na ôsmej priečke tabuľky Západnej konferencie so štvorbodovým náskokom pred desiatym Slovanom Bratislava.

Slovenský obranca Michal Čajkovský zaznamenal gól a asistenciu, no ani to nestačilo jeho Avtomobilistu Jekaterinburg na triumf, keď prehral na ľade Dinama Riga 3:4 po predĺžení.

Červená hviezda Kchun-lun - Medveščak Záhreb 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
Góly: 1. Videll, 16. Warn, 19. Ponikarovskij, 54. Sallinen (BAKOŠ), 60. Collins

Dinamo Minsk - Barys Astana 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Góly: 11. Pavlovič, 34. Mickevič - 39. Bochenski

Jokerit Helsinki - Jugra Chanty-Mansijsk 6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
Góly: 20. Regin, 32. Jormakka, 34. Marjamäki, 36. Jormakka, 48. Lajunen, 59. Jormakka - 8. Dvurečenskij, 23. Ankudinov, 38. Varfolomejev, 51. Akmaldinov, 57. Lapenkov

Dinamo Riga - Avtomobilist Jekaterinburg 4:3 pp (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
Góly: 10. Bičevskis, 15. Kulda, 45. Toluzakov, 64. Indrašis - 35. ČAJKOVSKÝ, 52. Tičar (ČAJKOVSKÝ), 60. Koukal

Viac o téme: Michal Čajkovský Martin Bakoš