Hantuchová už rozmýšľa nad budúcnosťou po kariére: Toto si viem určite predstaviť, ale...

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

BRATISLAVA - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová si v nedeľu v NTC v Bratislave na slávnostnom ceremoniáli prevzala od Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF) Cenu za oddanosť reprezentácii v Pohári federácie družstiev žien. Sympatická tenistka sa už začala zamýšľať nad svojou budúcnosťou pri tenise.

Hantuchová debutovala vo Fed Cupe už v sezóne 1999 ako 16-ročná. Dvakrát získala Heart Award od ITF za výkony a nasadenie v Pohári federácie.

"Pravdupovediac, keď som sem cestovala, absolútne som netušila, že sa čosi takéto chystá. V lietadle som si však uvedomila, že budem mať práve v nedeľu narodeniny a vo Fed Cupe hrám viac ako polovicu života. Je to niečo naozaj výnimočné a som za to vďačná. Nikdy by mi nenapadlo, že toľko rokov budem mať česť reprezentovať. Dnes som sa na dvorci skoro rozplakala od dojatia," povedala na brífingu Daniela Hantuchová.

Daniela je príkladná profesionálka, ktorá sa nevzdáva za žiadnych okolností. Po skončení kariéry sa nebráni ani trénerstvu. A to dokonca na reprezentačnej lavičke. "Vedela by som si v budúcnosti predstaviť svoje pôsobenie v úlohe fedcupovej kapitánky. Museli by to však chcieť aj baby," povedala otvorene.


Tagy: Daniela Hantuchová

Zdroj:
SITA, TASR
Foto:
SITA

DISKUSIA