VIDEO Redaktor RTVS ponížil Rybárikovú: Po jej úspechu si sype popol na hlavu!

Magdaléna Rybáriková
Magdaléna Rybáriková

BRATISLAVA - Celé Slovensko momentálne ospevuje Magdalénu Rybárikovú, ktorá sa ako prvá slovenská tenistka prebojovala do semifinále Wimbledonu. Jej rozprávka sa však rozplynula pred bránami finále. V semifinálovom súboji nestačila na Španielku Garbine Muguruzovú-Blancovú. Tá ju doslova zmietla z kurtu za 64 minút. Aj napriek tomu si získala na svoju stranu mnoho fanúšikov.

Úplne inú situáciu zažila Rybáriková pred rokom, keď nastúpila v 1. kole French Open proti Serene Williamsovej. Dvadsaťosemročná tenistka hrala na hlavnom Dvorci Philippa Chatriera po problémoch so zápästím nedominantnej ľavej ruky aj pravým kolenom. Výsledok bol jednoznačný. Neskoršia finalistka ju vyprevadila z kurtu za 42 minút 2:6 a 0:6.


V pozápasovom interview jej redaktor RTVS Viktor Kiššimon položil poriadne provokatívnu otázku: "Akú veľkú hanbu si schopná urvať za tridsaťtisíc eur štartovného?" Slovenská tenistka následne ukončila rozhovor.

Spomínaný redaktor sa najnovšie objavil v Ranných správach RTVS, kde bol hosťom. Témou bola práve Magdaléna Rybáriková a jej šance na úspech v semifinále Wimbledonu. Po viac ako roku sa tiež vrátil k drzej otázke a hráčke sa pred televíznymi kamerami ospravedlnil. "Na záver rozhovoru som sa jej opýtal nie veľmi vyberanú otázku, ktorá nebola novinárska a za ktorú sa teraz ospravedlňujem," povedal Kiššimon.


Tagy: Magdaléna Rybáriková

Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: youtube, facebook

DISKUSIA