VIDEO Gólová prestrelka hneď v prvom zápase Premier League: Arsenal zdolal Leicester

Arsenal - Leicester Arsenal - Leicester Zdroj: SITA

LONDÝN - Nový ročník najvyššej anglickej futbalovej súťaže odštartoval v piatok večer gólovo bohatým stretnutím, v ktorom londýnsky Arsenal doma pokoril Leicester City 4:3. Už v druhej minúte pôsobenia v Premier League sa strelecky presadil nový hráč Arsenalu Alexandre Lacazette.

Hostia viedli v druhom polčase, ale definitívny obrat v prospech domácich zariadili v 83. minúte Aaron Ramsey a päť minút pred koncom riadneho hracieho času ďalší striedajúci futbalista Olivier Giroud.
V sobotu je na programe sedem zápasov, v nedeľu sa otváracie kolo dohrá dvoma súbojmi.

1. kolo:
FC Arsenal - Leicester City 4:3 (2:2)
Góly: 2. Lacazette, 45.+2 Welbeck, 83. Ramsey, 85. Giroud - 29. a 56. Vardy, 5. Okazaki

Viac o téme: Arsenal Londýn Leicester City