Brutálne VIDEO so smrteľným KO: Smiešna hádka majstra sveta a bojovníka MMA skončila vraždou

Smiešna hádka skončila tragickou smrťou
Smiešna hádka skončila tragickou smrťou

CHABAROVSK - Z Ruska sa k nám dostalo brutálne video, ktoré zachytáva hádku ruského powerliftérskeho majstra sveta Andreja Dračjova a bojovníka MMA. Smiešny spor vyústil až do pouličnej šarvátky, ktorá bohužiaľ mala tragický koniec.

Televízia CCTV zachytila hádku a následnú pouličnú bitku, v ktorej ruský majster sveta v powerliftingu Dračjov utrpel smrteľné zranenia. Pritom šlo údajne o smiešny spor, v ktorom sa bojovník MMA a ruský majster sveta hádali, ktorý z ich športov je fyzicky náročnejší. 

Celá hádka napokon dospela k boju, kde zápasník MMA spŕškou rán a kopov poslal ruského šampióna k zemi. Ten sa pokuša vstať, ale okamžite dostáva ďalšie údery do hlavy a ťažký pád na zem preňho znamená smrteľné KO. Príchod bezpečnostných zložiek z blízkej kaviarne je príliš neskorý. Dračjov podľahol vážnym zraneniam hlavy a definitívne dokonal v nemocnici na juhozápade Ruska. 

"Potýčka medzi dvomi návštevníkmi kaviarne nachádzajúcej sa v centre mesta Chabarovsk sa odohrala 20. augusta okolo siedmej hodiny ráno. Obeť zomrela v nemocnici z dôvodu zranení, ktoré v bitke utrpela. Podľa predbežných údajov boli príčinou smrti kraniocerebrálne poranenia," uviedol hovorca miestnej polície.

Podľa rt.com bol údajný vrah identifikovaný ako Anar Allakhveranov. Teraz je na úteku a je na zozname políciou hľadaných osôb.


Tagy: Andrej Dračjov Anar Allakhveranov

Zdroj:
športky
Foto:
youtube; Video: CCTV

DISKUSIA