Reprezentácia s veľkou spoluprácou: Veríme, že slovenský hokej získa s touto značkou na sile!

Martin KohútMartin Kohút Zdroj: TASR - Andrej Galica

BRATISLAVA - Značky SLOVAKIA sú novým oficiálnym partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH), resp. reprezentačného "A" mužstva v sezónach 2018/2019 a 2019/2020. Informoval o tom nový partner zväzu prostredníctvom tlačovej správy.

Slovakia Chips pri tejto príležitosti predstavuje limitovanú edíciu obalov, na ktorých sú vyobrazení 4 slovenskí hráči. Menovite jednotlivé príchute reprezentujú Ján Lašák, Milan Bartovič, Tomáš Surový a Libor Hudáček. Každý z nich je držiteľom medaile z MS. Najbližšími podujatiami, kde nový partner bude vystupovať po boku SZĽH, budú prípravné zápasy slovenskej reprezentácie, resp. vrchol sezóny, teda majstrovstvách sveta v Dánsku. Veľkú pozornosť budú pútať aj tie budúcoročné, nakoľko ich dejiskom bude Slovensko.

"Slovenský hokej potrebuje po svojom boku silných partnerov. Aj preto sme radi, že tradičná značka sa stáva súčasťou hokejovej rodiny. Veríme, že slovenský hokej získa s touto značkou na sile, a že spoločne budeme stáť pri zrode ďalších úspechov a výchove nových talentov," povedal na margo novej spolupráce prezident SZĽH Martin Kohút.

"Stali sme sa hrdým partnerom zástupcu najúspešnejšieho kolektívneho športu na Slovensku, pretože sme presvedčení, že slaný snack k hokeju a fandeniu patrí. Sme si istí, že fenomén fandenia je blízky všetkým vekovým kategóriám vo všetkých kútoch našej krajiny," uviedol Ondřej Široký, marketingový manažér zo spoločnosti Intersnack, a.s. Atraktívnou bude i súťaž, ktorá je propagovaná na obaloch značky o zájazd na MS v hokeji v Dánsku.

Viac o téme: Slovensko Martin Kohút Ondřej Široký
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Andrej Galica
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články