VIDEO Arsenal si schuti zastrieľal: Na Medzinárodnom pohári majstrov deklasoval PSG

Radosť hráčov ArsenaluRadosť hráčov Arsenalu Zdroj: SITA/AP/Yong Teck Lim

SINGAPUR - Futbalisti Arsenalu Londýn zdolali v sobotňajšom zápase na prípravnom Medzinárodnom pohári majstrov v Singapure úradujúceho francúzskeho majstra Paríž St. Germain 5:1. Skóre duelu otvoril v 13. minúte Mesut Özil, ktorý nastúpil s kapitánskou páskou, o vyrovnanie sa postaral po hodine hry z penalty Christopher Nkunku.

V ďalšom priebehu strieľali góly už len zverenci trénera Unaia Emeryho. V 67. a 71. minúte sa presadil Alexandre Lacazette. V závere stretnutia skórovali ešte Rob Holding a Edward Nketiah, ktorý uzavrel skóre na konečných 5:1 v prospech anglického tímu.

Medzinárodný pohár majstrov:
Arsenal Londýn - Paríž St. Germain 5:1 (1:0)
Góly: 67. a 71. Lacazette, 13. Özil, 88. Holding, 90.+4 Nketiah - 60. Nkunku (z 11 m)

Viac o téme: Arsenal Londýn Paríž Saint Germain