Aj Messi hlasoval za Modriča! Toto sú ohlasy médií na najlepšíeho hráča podľa FIFA

Luka ModričLuka Modrič Zdroj: AP Photo/Frank Augstein

LONDÝN - Ohlasy svetových médií na víťazstvo Chorváta Luku Modriča v hlasovaní o najlepšieho hráča podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) za sezónu 2017/2018:

skysports.com: "Modrič získal s Realom Madrid tretí titul v Lige majstrov a hral rozhodujúcu úlohu v reprezentácii Chorvátska pri účasti vo finále majstrovstiev sveta. V prejave si uctil chorvátsky tím z roku 1998 na čele s kapitánom Zvonimirom Bobanom, ktorý skončil na MS tretí."

independent.co.uk: "Modrič získal prestížne ocenenie v konkurencii Ronalda a Salaha za výkony počas svojej najlepšej sezóny v kariére."

marca.com: "Zázrak malého pastiera, ktorý sa dostal až na vrchol sveta. Modrič prekonal v živote veľa prekážok a teraz je najlepší hráč na svete podľa FIFA."

mirror.co.uk: "Hviezda Realu Madrid a Chorvátska získala hlavnú cenu pred Cristianom Ronaldom a Mohamedom Salahom."

nytimes.com: "Modrič ziskom ceny pre hráča roka podľa FIFA ukončil desaťročnú dominanciu Messiho a Ronalda."

vecernji.hr: "Chorvátsky kapitán Luka Modrič je najlepší futbalista na svete! Veľká česť pre Modriča, jeho emotívny príhovor dojal kapitána bronzového tímu z MS 1998 Zvonimira Bobana."

novilist.hr: "Aj Messi hlasoval za Modriča a k cene mu gratuloval tiež jeden z najlepších futbalistov všetkých čias Pelé."

Viac o téme: FIFA Luka Modrič
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: AP Photo/Frank Augstein
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články