Bero ďalším gólom prispel k víťazstvu: Toto mi ako ofenzívnemu hráčovi vyhovuje

Matúš Bero sa raduje z gólo
Matúš Bero sa raduje z gólo

ARNHEM - Slovenský futbalista Matúš Bero zažíva po letnom prestupe z tureckého Trabzonsporu do holandského Vitesse Arnhem vydarené obdobie. Pravidelne nastupuje v základnej zostave trénera Leonida Sluckého, za čo sa mu odvďačuje dobrými výkonmi. V nedeľňajšom zápase 13. kola najvyššej holandskej súťaže otvoril Bero skóre gólom v 13. min a aj vďaka nemu zvíťazilo Vitesse 3:1. Pre 23-ročného ofenzívneho stredopoliara to bol už štvrtý gól v aktuálnej sezóne.

"Prestup hodnotím pozitívne, pretože hrám pravidelne, takmer každý zápas. Verím, že to v takomto trende bude pokračovať naďalej a sezóna bude pre mňa i pre klub úspešná. S trénerom sme sa už viackrát rozprávali a je so mnou spokojný. Zo začiatku som sa iba hľadal, pretože v uplynulej sezóne som toho veľa neodohral. Našťastie som sa chytil a podávam dobré výkony, snáď mi to vydrží," povedal Matúš Bero.

Reprezentant SR priznal, že futbal v najvyššej holandskej súťaži mu chutí. "Liga je otvorená, veľa sa v nej útočí, a to mi ako ofenzívnemu hráčovi vyhovuje. Padá tam veľa gólov po centroch, hrá sa veľa do krídelných priestorov, odkiaľ idú centre. Tento štýl hry mi sedí," dodal niekdajší hráč AS Trenčín.


Tagy: Matúš Bero

Zdroj:
SITA
Foto:
vitesse.nl

DISKUSIA