Výhra v Česku s alkoholom a dievčatami: Francúzsky futbalisti si Prahu užívali plnými dúškami

Hráči Stade Rennais FCHráči Stade Rennais FC Zdroj: fcb - Stade Rennais FC

JABLONEC - Futbalisti sa skrátka vedia parádne baviť. Vo svete sa tešia veľkej popularite, na vrcholovej úrovni zarábajú krásne peniaze a určite vedia, ako oslavovať. Znovu to potvrdili hráči francúzskeho klubu Rennes, ktorí si Česko užívali plnými dúškami.

Rennes prichádzal do Jablonca v ťažkej situácii. V lige sa mu priveľmi nedarilo a v Európskej súťaži to tiež nebolo ružové. Aj v zápase s českým súperom to na ihrisku dlho vyzeralo tak, že bližšie k výhre majú domáci. Dobrý výkon sa ale nepretavil do výsledku. Jablonec nestrelil ani gól, Rennes udreli v 55. minúte, čím si pripísali druhú výhru v Európskej lige.

Určite bolo čo oslavovať. Podľa francúzskych médií sa štvorica až šestica hráčov neviazane oddala oslavám. Nechýbal alkohol a ženská spoločnosť. Hráči si dievčatá chceli priviesť aj na hotelové izby, kde ich ale zastavila bezpečnostná služba. Hráči dostali po prstoch a na izby už pokračovali bez sprievodu dám. Tréner síce poprel, že by sa na hoteli čokoľvek udialo, no nekomentoval, čo sa stalo vonku.

Viac o téme: FK Baumit Jablonec Stade Rennais FC
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: fcb - Stade Rennais FC
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy