VIDEO Hrbatý o najkrajších sviatkoch v roku: Toto je ideálny zážitkový darček pod stromček!

Dominik Hrbatý
Dominik Hrbatý

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatku v roku sú za dverami! Čas, kedy všetci trávime chvíle práve s rodinou a najbližšími. Výnimkou nie sú ani profesionálny športovci. Jeden z najúspešnejších tenistov a súčasný kapitán slovenského daviscupového tímu sa už nevie dočkať Vianoc. Pre Športky porozprával, ako bude tráviť tieto sviatky a akým originálnym darčekom môžete potešiť svojich blízkych.

Bratislavský rodák sa už teší na blížiace sa Vianoce, ktoré plánuje stráviť doma v rodinnom kruhu: "Je to čas, ktorý by som nikde inde ani za nič nevymenil. Určite budem tráviť Vianoce s rodinkou, dcérou a najbližšími. Vidieť, ako sa deti tešia na Ježiška a darčeky, celkovo na čaro Vianoc, to je niečo krásne," povedal.


Lístky na Davis Cup proti Kanade si môžete kúpiť TU! 


Práve darčeky sú najväčším problémom pred sviatkami. Niektorí ľudia si už nevedia rady, čo by kúpili svojím blízkym. To však nie je prípad bývalého tenistu. "Ja už to mám dávno vybraté. Riešim to počas roka," skonštatoval a pokračoval s originálnym tipom na darček pre druhých: "Blíži sa Davis Cup a veľa ľudí sa ma pýta na lístky. Je o to veľký záujem a kopa lístok je už predaných, preto by bol možno ideálnym darčekom aj takýto tenisový zážitok. Príde sem Kanada so svetovými hráčmi," dodal na záver.


Tagy: Davis Cup Dominik Hrbatý

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/Diana Černáková

DISKUSIA