VIDEO Zápas hviezd NBA pre Tím LeBrona Jamesa: Je skvelé zahrať si s najlepšími hráčmi

LeBron James z LA Lakers dáva kôš v Zápase hviezd
LeBron James z LA Lakers dáva kôš v Zápase hviezd

CHARLOTTE - Zápas hviezd NBA vyznel pre Tím LeBrona Jamesa, ktorý zvíťazil nad Tímom Jannisa Antetokunmpa 178:164. Vo víťaznom družstve sa zaskvel 31 bodmi a tiež šiestimi trojkami Kevin Durant, ktorého vyhlásili za MVP exhibičného podujatia. Táto pocta sa mu ušla po siedmich rokoch. Na opačnej strane palubovky predviedol Antetokunmpo 38 bodov a 11 doskokov. V poradí 68. Zápas hviezd NBA sa hral v nedeľu v Spectrum Center v Charlotte.

Jamesov tím vyhral Zápas hviezd druhý rok po sebe. V novom formáte tejto súťaže sa určia dvaja kapitáni a tí si potom vyberajú hráčov do svojich družstiev. Tak sa stalo, že najjagavejšie hviezdy obhajcu trofeje v NBA Golden State Warriors Kevin Durant a Stephen Curry nastúpili proti sebe.

"Je skvelé zahrať si s najlepšími hráčmi, bol to výnimočný zápas. Všetko na ňom bolo špeciálne. Rovnako sa mi páči, že som sa stal MVP a že sa na to mohli pozerať členovia mojej rodiny a kamaráti," uviedol Kevin Durant. "Milujem súťaživosť bez ohľadu na to, o aký zápas ide. Som rád, že sme zvíťazili," povedal LeBron James. "Byť líder tímu v takomto zápase nebolo také náročné, ako som si vopred myslel. Všetci spoluhráči v šatni ma povzbudzovali, aby som k tomu pristúpil seriózne," skonštatoval Jannis Antetokunmpo.

Zápas hviezd NBA 2019 - Charlotte - nedeľa:

Tím Jamesa - Tím Antetokunmpa 178:164 (37:53, 45:42, 50:36, 46:33)
Najviac bodov: Durant 31 (6 trojok), K Thompson 20 (6 trojok), L. James a Leonard (5 trojok) po 19 - Antetokunmpo 38 (11 doskokov), Middleton a George po 20 (obaja po 6 trojok!, Stephen Curry 17 (4 trojky)


Tagy: NBA LeBron James James Harden

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/AP Photo/Streeter Lecka, Pool; Video: youtube.com

DISKUSIA