VIDEO Senzačná remíza bola veľmi blízučko: Potom udrel bosniansky zabijak a zničil nádeje!

Radosť hráčov AS RímRadosť hráčov AS Rím Zdroj: Twitter/AS Roma

FROSINONE - Futbalisti AS Rím zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 25. kola najvyššej talianskej súťaže na ihrisku Frosinone 3:2. Domáci išli do vedenia už v 5. min zásluhou Camilla Ciana, ale hostia otočili stav vo svoj prospech v priebehu dvoch minút.

Po polhodine hry vyrovnal bosniansky kanonier Edin Džeko a už o minútu neskôr strelil vedúci gól Rimanov Lorenzo Pellegrini. Hráči Frosinone sa nevzdali a dočkali vyrovnania po presnom zásahu Andreu Pinamontiho z 80. min, ale z troch bodov sa napokon tešili hostia - v nadstavenom čase rozhodol svojím druhým gólom v zápase Džeko.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 25. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A:

FC Turín - Atalanta Bergamo 2:0 (1:0)
Góly: 42. Izzo, 46. Falqué

Frosinone - AS Rím 2:3 (1:2)
Góly: 5. Ciano, 80. Pinamonti - 30. a 90.+ Džeko, 31. Lorenzo Pellegrini

Viac o téme: AS Rím Edin Džeko Atalanta Bergamo FC Turín Frosinone Calcio