Odchod africkej hviezdy na spadnutie: Stôl zaplnený ponukami, ktorá možnosť je správna?

Nicolas Pepé v drese Pobrežia Slonoviny
Nicolas Pepé v drese Pobrežia Slonoviny

LILLE - Na stôl trojnásobného francúzskeho šampióna LOSC Lille prišlo mnoho ponúk za vysoko ceneného Nicolasa Pepého. Francúzsky rodák je pripravený na veľký prestup, Lille sa taktiež zmierilo s faktom, že svoju najjagavejšiu hviezdu pravdepodobne neudrží.

Vedenie klubu priznalo, že o Pepého je veľký záujem a prišiel aj od konkrétnych klubov, ktoré však zostávajú pod rúškom tajomstva. V posledných dňoch sa čoraz výraznejšie začalo spomínať mužstvo Manchestru United. Diabli vraj na Pepého zacielili a podali ponuku 70 miliónov libier. Okrem Manchestru sa na Pepého vypytovalo aj PSG či Liverpool. 

Prezident Lille Gerard Lopez neskrýva fakt, že odchod Pepého zostáva otázkou niekoľkých dní či týždňov. "V otázke príchodov a odchodov... ak hráč odíde, tak dostaneme za neho to, čo chceme. V prípade Nicolasa je to takmer hotové, mohol odísť už minulé leto. Je pravdou, že sme za neho dostali obrovské ponuky od veľkoklubov, preto si myslím, že odíde. Vo futbale však nikdy neviete." 

Pepého agent Samir Khiat povedal pre denník L'Equipe, že jeho klient je otvorený všetkým možnostiam. Cielia na niekoľko destinácií, určitou možnosťou je aj PSG. "Chce ho mnoho klubov. Najdôležitejšou vecou pre neho je, že ho bude chcieť dobrý klub, v ktorom bude hrať a pokračovať v progrese." 

 


Tagy: LOSC Lille Nicolas Pepe

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/oh
Foto:
SITA/AP/Hassan Ammar

DISKUSIA