Ulovil Jágr ďalšiu krásnu Slovenku? Romantická večera s Hantuchovou!

Daniela Hantuchová a Jaromír Jágr
Daniela Hantuchová a Jaromír Jágr

PRAHA - Po boku Jaromíra Jágra sa objavila nová žena! Takáto správa kolovala v českých médiách po tom, ako legendárneho hokejistu nafotili na romantickej večeri s pôvabnou blondínkou v Prahe. Nejde však o hocijakú ženu, z fotografií je jasné, že ide o bývalú slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú.

Český portál Expres.cz prišiel s fotografiami, ako si majiteľ hokejového klubu Rytíři Kladno užíva spoločnosť Daniely Hantuchovej, s ktorou podľa spomenutého portálu aj odišiel. "Jaromír Jágr strávil večer s touto kráskou, spoločne odišli a zmizli v jednom z domov," píše portál Expres.cz"My milujeme Slovákov a Slovenky hlavne," povedal Jágr na krste kalendára Dany Morávkovej, kam zavítal pred stretnutím so slovenskou tenistkou. 

Romantickej večeri s Hantuchovou najprv nič nenasvedčovalo. Najúspešnejší hokejista zo starého kontinentu si vyrazil na spomínanú večernú akciu. Tam sa zabával najmä so šampiónom bojových umení Atillom Véghom a prítomnosť žien príliš neriešil. Vtipne odmietol aj žiadosť o tanec s tým, že má exkluzívnu zmluvu s tvorcami StarDance.

Po boku českej legendy sa naposledy objavovala modelka a finalistka Českej Miss 2012 Veronika Kopřivová. Ich cesty sa definitívne rozišli v júni tohto roku. O ich rozchode sa však špekulovalo už dlhší čas. "Už spolu nie sme dlhšiu dobu, len sme to nechceli oznamovať. Počas play-off baráže som nechcel riešiť osobný život, aby to neovplyvnilo šatňu a náš cieľ. Veľmi si vážim, že to Veronika rešpektovala,“ povedal vtedy pre české médiá Jaromír Jágr.


Tagy: Daniela Hantuchová Jaromír Jágr

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Instagram/Jaromír Jágr/Daniela Hantuchová

DISKUSIA