VIDEO Tak toto ste ešte nevideli: Exsparing Klička skončil mimo ringu ešte pred obhajobou titulu!

Ruann Visser (vpravo) ešte pred obhajobou titulu
Ruann Visser (vpravo) ešte pred obhajobou titulu

KAPSKÉ MESTO - Tak o niečom takomto sa mu rozhodne nesnívalo ani v tom najhoršom sne! Dvojmetrový juhoafrický boxerský šampión Ruann Visser sa pri nástupe na obhajobu svojho titulu rozcvičoval, keď tu zrazu z ničoho nič skončil mimo ringu.

Šampión Visser (18-2) mal v Kapskom meste obhajovať titul juhoafrického šampióna ťažkej váhy a pás WBA. Duel ale znemožnilo kuriózne vyradenie domáceho obhajcu, ktorého zradil zle postavený ring. Visser sa pri predzápasovej rozcvičke rozhodol otestovať pružnosť lán a to sa mu napokon stalo osudným. 

Jedno z nich totiž váhu domáceho šampióna neudržalo a Visser sa zrútil mimo ringu priamo na sediaceho rozhodcu. Pád boxer stlmil zachytením sa o jedno z prasknutých lán, ale aj napriek tomu skončil s poraneným kolenom a ľavou rukou. Doktori kvôli zraneniam štart zápasu nepovolili a súboj "Obrieho kráľa" ako si Visser hovorí, s vyzývateľom Tianom Fickom (8-0) sa napokon neuskutočnil. 

Aj keď bývalý sparingový partner legendárneho Vladimíra Klička neprišiel o svoje tituly chce, aby za neprofesionalitu organizácie niekto zaplatil. "Sadnem si s BSA a mojím tímom. Systém sa rozpadá a je načase aby za to niekto zaplatil," vyjadril sa ku situácii nahnevaný boxer. 


Tagy: Vladimir Kličko Ruann Visser Tian Fick

Zdroj:
športky
Foto:
Facebook - Ruann Visser; Video: Twitter, Facebook - Ruann Visser

DISKUSIA