VIDEO Pozor, sleduje nás špión! Pohotová reakcia belasých na popradskú kuriozitu

Na snímke v pozadí tréner Slovana Roman Stantien Na snímke v pozadí tréner Slovana Roman Stantien Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

POPRAD - Hokejisti Košíc zdolali v piatkovom stretnutí 32. kola Tipsport Ligy domáce Michalovce 2:1 po predĺžení a dostali sa na čelo tabuľky. Pre "oceliarov" to bol deviaty triumf za sebou. Rovnakú šnúru ťahá Poprad, ktorý si na vlastnom ľade poradil so Slovanom Bratislava 2:1 a dosiahol tiež deviate víťazstvo v sérii.

"Belasí" vinou prehry prišli o vedúce postavenie v tabuľke. Za Košicami zaostávajú o bod. O návrat na čelo zabojujú proti Košičanom 26. decembra. "Musím pochváliť všetkých mojich chlapcov. Od druhej tretiny sme boli lepším mužstvom, chýbalo nám zakončenie. To je naša dlhšia slabosť, že nám nejde. Hráči sa za predvedený výkon nemajú za čo hanbiť. Hrali výborne dve tretiny. Hokej je niekedy taký," zhodnotil zápas tréner belasých Roman Stantien.

V zápase pod Tatrami sa udiala aj úsmevná situácia. Počas oddychového času Slovana popradská réžia veľkoplošnej obrazovky narušila poradu súpera pred záverečnou power play a detailne priblížila kameru na trénera Stantiena, ktorý sa chystal rozdať svojim hráčom pokyny. Belasí však pohotovo zareagovali a špiónovi zámer odhaliť taktiku prekazili.

Viac o téme: HK Poprad HC Slovan Bratislava Roman Stantien