VIDEO Ostrá výmena Nurmagomedova s Fergusonom: Sku**ený tlsťoch! Zbijem ho tak, že bude močiť krv!

Medzi Khabibom Nurmagomedovom a Tonym Fergusonom to poriadne vreloMedzi Khabibom Nurmagomedovom a Tonym Fergusonom to poriadne vrelo Zdroj: Twitter - UFC Europe

LAS VEGAS - Aj keď sa proti sebe postavia až 18. apríla, už teraz to medzi nimi poriadne vrie! Stále neporazený Khabib Nurmagomedov (28-0-0) a jeho najbližší súper Tony Ferguson (25-3-0) si to na galavečeri UFC 249 rozdajú v titulovom zápase, ale iskrilo to medzi nimi už teraz a zašlo to až tak ďaleko, že celú situáciu musel upokojovať samotný prezident UFC Dana White.

Obidvaja borci sa stretli na tlačovej konferencii a tak orol z Dagestánu ako aj jeho americký vyzývateľ nešetrili poriadne ostrými slovami na adresu súpera. "Sku**ený tlsťoch!" počastoval Fergusona nadávkou Khabib, ktorý Američana prirovnal k zápasníkovi ťažkej váhy Danielovi Cormierovi. 

Aj Ferguson potvrdil, že rivalita medzi bojovníkmi naberá na obrátkach, keď sa počas slovnej prestrelky obrátil k prítomnému davu so slovami: "Hej, zdvihnite ruku všetci, čo si myslíte, že už som v jeho hlave." A v publiku začala hore vystreľovať jedna ruka za druhou. 

Pri tradičnom staredowne potom emócie krotil samotný prezident UFC Dana White, ktorý stál medzi zápasníkmi. Nurmagomedov prilial olej do ohňa nekompromisným kopancom do Fergusonovho opasku ležiaceho na zemi a Američan vyzeral tak, ako keby sa mal vrhnúť na súpera priamo na pódiu. Prezident UFC musel zasiahnuť aby medzi namotivovanými súpermi udržal aký taký odstup. 

Ferguson premožiteľovi McGregora v následnom rozhovore sľuboval pomstu a to poriadne ostrými slovami. "Zbijem ho tak, že bude močiť krv," zahral sa na proroka Američan. Či sa ale jeho slová naozaj naplnia a Dagestánec prvýkrát pocíti trpkosť prehry sa dozvieme až v polovici apríla. 

Viac o téme: Tony Ferguson Khabib Nurmagomedov Dana White UFC 249
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Twitter - UFC Europe; VIDEO: Twitter/UFC Europe, YouTube/UFC
  • Zdroj: športky

Súvisiace články