VIDEO Végh verzus Vémola: Takto dopadla odveta slovensko-českého súboja storočia!

Karlos Vémola vs. Attila Végh
Karlos Vémola vs. Attila Végh

BRATISLAVA - Dlhoočakávaný súboj storočia medzi Atillom Véghom a Karlosom Terminátorom Vémolom priniesol v novembri uplynulého roka veľmi rýchly proces. Vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval Végh už v prvom kole Čecha Vémolu a uštedril mu prvú prehru od augusta 2015.

Zápas storočia, ako bol všade ohlasovaný, trval len dve minúty a fanúšikovia sa okamžite začali dožadovať odvety. Tej sa dočkali práve teraz i keď v trochu inej forme. Tentokrát dve hviezdy Oktagonu nebojovali proti sebe v klietke, ale nasadli na Air Bike, alebo stacionárny bicykel a v čase pandémie koronavírusu sa aspoň na diaľku pobili o to, kto bude lepší v tejto disciplíne.

Vopred bol stanovený päťminútový čas a víťazom slovensko-českého súboja sa stal borec, ktorý v tomto čase dokázal vypotiť viac kalórií. Obaja mali k dispozícii identický stroj, ktorý pravidelne používajú počas prípravy na zápasy. 

Tentokrát sa z triumfu radoval Vémola, ktorý v päťminútovom intervale dokázal spáliť až 108 kalórií, Attila bol na tom o čosi horšie (96). Podľa Terminátora to bol akýsi predkrm pred odvetou, pretože Vémola sa stále nevie vyrovnať s kľúčovou prehrou a verí, že sa mu Slováka podarí opäť dostať do klietky a vrátiť mu porážku zo zápasu storočia. "Druhú výzvu som vyhral.. Teraz už na teba čakám opäť v klietke, kamarát," odkázal Véghovi na sociálnej sieti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 vyzvu jsem vyhral.. Ted uz na tebe cekam opet v kleci kamarade@veghattila

Príspevok, ktorý zdieľa Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

"Karlito, veľká gratulácia za úžasný výkon. V AirBike je len jeden kráľ a to si ty," odkázal českému víťazovi Slovák, ale k žiadanej odvete v klietke sa nevyjadril. Dočkáme sa? 


Tagy: Atilla Végh Oktagon MMA Karlos Terminátor Vémola

Zdroj:
športky
Foto:
Oktagon MMA; Video: Oktagon MMA

DISKUSIA