Hamšíkovci nenašli recept na úspech: Ďalšia strata bodov, rozhodla záverečná desaťminútovka

Marek Hamšík oslavuje gól so spoluhráčmi
Marek Hamšík oslavuje gól so spoluhráčmi

PEKING - Futbalisti PFC Ta-lien s kapitánom Marekom Hamšíkom nezvíťazili ani v druhom vystúpení v novej sezóne najvyššej čínskej súťaže. V piatkovom stretnutí 2. kola remizovali s mužstvom Che-nan Ťien-jie 1:1 a pripísali si prvý bod po úvodnej prehre. Slovenský stredopoliar odohral celý zápas.

Ta-lien sa dostal do vedenia krátko po zmene strán zásluhou Sama Larssona. V záverečnej desaťminútovke však videl červenú kartu Marcus Danielson a z nariadenej jedenástky vyrovnal Henrique Dourado. Ten istý hráč sa presadil aj v nadstavenom čase, ale VAR mu neuznal gól pre ofsajd.

"Zápas sme mali dobre rozohraný, no nakoniec sme získali iba bod. Podobne ako minulý týždeň ani dnes sme nezvládli záver zápasu. Opäť sme viedli, no v záverečných minútach sme dostali vyrovnávajúci gól. Mrzí nás, že sme stratili ďalšie body," povedal Hamšík na svojej oficiálnej stránke.

Čínska liga sa pre pandémiu koronavírusu hrá v dvoch skupinách za zavretými dverami. Okrem Ta-lienu (A-skupina) sa zápasy konajú aj v Su-čou.


Tagy: Marek Hamšík PFC Ta-lien

Zdroj:
TASR
Foto:
Profimedia

DISKUSIA