VIDEO Villarreal sa vyškeril Celte priamo do očí: Žltá mašina vybavila súpera za 31 minút

Futbalisti Villarrealu oslavujú gólFutbalisti Villarrealu oslavujú gól Zdroj: Profimedia

VIGO - V 18. kole španielskej La Ligy zvíťazili futbalisti Villarrealu na ihrisku Celty Vigo 4:0. O jednoznačnom triumfe rozhodli už v prvom polčase, v ktorom do 31. minúty nastrieľali všetky góly.

Kanonádu Villarrealu na ihrisku ôsmeho tímu tabuľky zahájil v piatej minúte Gerard Moreno, ktorý dal desiaty gól v sezóne a osamostatnil sa na čele tabuľky strelcov. V úvodnej polhodine sa trafili ešte Moi Gómez, Dani Parejo a dvadsaťročný Fer Niňo.

Celta utrpela druhú prehru za sebou a v tabuľke je na 8. mieste, Villarreal sa posunul na tretiu priečku.