VIDEO Vémola reaguje na stratu titulu: Všetci vedia, že v Oktagone je len jeden kráľ!

Karlos VémolaKarlos Vémola Zdroj: YouTube/OKTAGON MMA

BRATISLAVA/PRAHA - Český zápasník MMA Karol Vémola v piatok dopoludnia na oficiálnom vážení nesplnil váhový limit pred súbojom o titul so Slovákom Milanom Ďatelinkom. Hranicu strednej kategórie 83,9 kg prekročil o 0,6 kilogramu.

Sobotný zápas by sa podľa organizácie Oktagon napriek tomu mal konať, informoval portál iDnes.cz. "To, že súper prevážil, mi vôbec nevadí," uviedol Ďatelinka na Instagrame. "Nerobím z toho tragédiu. Je to šport, neviem si predstaviť, že by som zrušil zápas kvôli 0,5 kg. Celá príprava, zhadzovanie a všetko dať preč len kvôli takým drobným. Karlosovi prajem bezproblémové doplnenie, nech je zajtra prírpavený na zápas a nech si to obaja užijeme."

Tvrdý verdikt oznámil Vémolovi promotér organizácie Oktagon MMA Ondřej Novotný. "Je to tak ako to je, čo mám k tomu povedať? Neurobil som váhu, také sú pravidlá, bohužiaľ. Bojovať však chcem, ak s tým súhlasí aj súper. Rešpektujem ho, nesplnil som váhový limit, ale či ide o titul, alebo nie, to je úplne jedno. Všetci vedia, že v Oktagone je len jeden kráľ," reagoval český bojovník a následne dodal: "On to nevyhrá, to garantujem. Neprešiel som týmto peklom, aby som prehral. Vážne som prešiel peklom."

Viac o téme: Oktagon Karlos Vémola Milan Ďatelinka
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/OKTAGON MMA
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články