VIDEO Vytočený Ronaldo zúril a zahodil kapitánsku pásku: Neuznaný víťazný gól v 93. minúte!

Rozčarovaný Cristiano RonaldoRozčarovaný Cristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP/Darko Vojinovic

BELEHRAD - Portugalskí futbalisti remizovali v kvalifikácii na MS 2022 v Srbsku 2:2. Na konci zápasu však nastala situácia, ktorá ich obrala o body.

Portugalci začali v Belehrade výborne, už po 36 minútach viedli vďaka Diogovi Jotovi 2:0. Po zmene strán však domáci zabrali a vyrovnali. Najprv v 46. minúte skorigoval Aleksandar Mitrovič, v 60. minúte zariadil cenný bod Filip Kostič. Na oba góly prihral striedajúci Nemanja Radonjič.

V tretej minúte nadstaveného času bol blízko k rozhodujúcemu gólu Cristiano Ronaldo, keď lopta po jeho strele prešla za bránkovú čiaru.

Opačný názor však mali rozhodcovia, ktorí nemali k dispozícii systém VAR ani technológiu na bránkovej čiare. Ronaldo vzápätí za protesty inkasoval žltú kartu.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Portugalsko Srbsko