VIDEO Tomu sa vraví ukončenie zápasu: Veterán UFC naposledy šialene vypol súpera!

Jeremy StephensJeremy Stephens Zdroj: Instagram/Jeremy Stephens

BRATISLAVA - Na najbližšom galavečere UFC on ESPN 22 sa v hlavnom zápase predstaví Robert Whittaker s Kelvinom Gastelumom. V hlavnom predzápase nastúpi borec, ktorý má síce na konte z posledných piatich zápasov štyri prehry a jeden duel bez záverečného výsledku, no všetci o ňom veľmi dobre vedia, že dokáže spraviť akýkoľvek zápas atraktívnym.

Jeremy Stephens (18-18) je v UFC od roku 2007 a radí sa medzi veteránov organizácie, aj preto mu v rámci rankingu patrí desiate miesto. V najbližšom zápase sa postaví v hlavnom predzápase večera proti Drakkarovi Klosemu (11-2), ktorý si musí dávať pozor na tvrdé rany súpera. Posledný duel, v ktorom sa Stephensovi podarilo vyhrať, sa konal v roku 2018, vtedy v druhom kole nekompromisne ukončil Josha Emmeta spôsobom KO. 

Po sérii prehier si ale Stephens určite uvedomuje, že aj napriek tomu, že dokázal na seba strhnúť vďaka tomuto knokautu pozornosť fanúšikov, sa dlho udržať medzi hviezdami MMA už nemusí. Mať na konte 6 zápasov bez výhry je totiž v tomto svete vážny problém. 

 

Viac o téme: UFC Jeremy Stephens
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/UFC
  • Zdroj: športky

Súvisiace články