VIDEO Bláznivý youtuber vypol borca z UFC už v prvom kole: Kto bude ďalší?

Jake Paul uštedril TKO Benovi AskrenoviJake Paul uštedril TKO Benovi Askrenovi Zdroj: Twitter/Sports Center

BRATISLAVA - Dlhoočakávaný zápas youtubera Jakea Paula s bývalým borcom UFC Benom Askrenom je za nami. Paul, ktorého mnohí odpisovali aj preto, že predtým nemal v boxe zápas so skutočným fighterom, všetkým neprajníkom vytrel zrak.

Vyhrať v boxe po niekoľkých kolách je samozrejme typickejšie, no zvíťazit nad skúseným borcom už v prvom kole na TKO je vcelku veľká vec. Paul svojho súpera zrazil na zem tvrdým úderom a po minúte a 59-tich sekundách rozhodca označil Askrena za neschopného pokračovania v boji. Youtuber po výhre zarobil pol milióna dolárov a fighterská komunita očakáva, že si bude pýtať ďalšie zvučné meno. Nedávno totiž vyzýval do boxerského zápasu prezidenta UFC Danea Whitea, v tejto súvislosti sa v médiách skloňovalo aj meno Conora McGregora. 

Už Mike Tyson avizoval, že Jake Paul nie je žiadnou postavičkou, ktorá sa hrá na boxera. Podľa boxerskej legendy má Paul tvrdé rany a dokáže vytrápiť aj silné mená. Otázkou nateraz ostáva, či nebol Askren príliš ľahkým súperom, keďže počas kariéry sa zameriaval skôr na wrestling, ktorý v boxe pochopiteľne využiť nedokáže. 

 

Viac o téme: Ben Askren Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: športky

Súvisiace články