Fanúšikovia sa začínajú obávať: Uvidíme ešte Jonesa v zápase v UFC?

Šampión Jon Jones Šampión Jon Jones Zdroj: profimedia.sk

BRATISLAVA - Jon Jones stále nevie nájsť cestu k dohode s Danom Whiteom ohľadom jeho honoráru za zápas, v ktorom by sa predstavil v ťažkej váhe UFC. Aktuálne to totiž vyzerá tak, že so šampiónom UFC Francisom Ngannouom si nezmeria práve kvôli financiám sily Jones, ale mal by to byť Derick Lewis, ktorý si to aj podľa rankingového postavenia zaslúži.

Jon Jones nedávno na sociálnych sieťach konštatoval, že si nie je istý tým, kedy sa uskutoční jeho ďalší súboj. Zároveň ale vyvolal medzi fanúšikmi obavy, keďže sa vyjadril, že momentálne je spokojný s tým, že si môže na chvíľu odpočinúť. 

Posledný súboj, v ktorom sa Jones predstavil v UFC, sa konal ešte vo februári 2020, keď porazil nedávneho súpera Jiřího Procházku, a to Dominicka Reyesa v poloťažkej váhe. Po tom, čo pár kíl pribral, ho čaká ešte dolaďovanie formy v zmysle rýchlosti a obratnosti, možno aj to je jedným z dôvodov, prečo svoj štart stále odkladá. Na druhú stranu to skutočne môže byť aj o tom, že sa mu nepáči ponúkaná odmena vo výške 8 až 10 miliónov dolárov, aj keď konkrétnu predstavu o svojej výplate za najbližší duel verejnosti nepredostrel.

Jones si podľa svojich vyjadrení ale tento čas užíva a čo sa stane v budúcnosti, to necháva na vyšších mocnostiach. "Som požehnaný jedinec. Celý môj príbeh je v božích rukách, verím, že ma čakajú ešte veľké veci. Som vďačný, aj keď to nejde tak, ako chcem," konštatoval Jones na twitteri. 

Viac o téme: UFC Jon Jones
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články