VIDEO Na tento moment nikdy nezabudne: Krásny gól nožničkami rozhodol zápas v 96. minúte!

Portoričan Raúl González strieľa gól nožničkamiPortoričan Raúl González strieľa gól nožničkami Zdroj: repro foto facebook/ESPN FC

MEMPHIS - Nádherný gól padol v zápase United Soccer League medzi tímami Memphis 901 FC a Birmingham Legion FC. Za stavu 2:2 kopali domáci rohový kop, na ktorý prišiel podporiť ofenzívu aj brankár. Menovec legendárneho Raúla Gonzáleza z Portorika strelil nožničkami rozhodujúci gól, ktorým zabezpečil svojmu tímu triumf 3:2.

Po tomto góle nastala obrovská radosť Memphisu, ktorý ešte v 93. minúte prehrával 1:2. Dvoma gólmi v závere stretnutia ale domáci hráči dokázali stav stretnutia otočiť a pripísať si do ligovej tabuľky nižšej americkej ligy dôležité tri body.

Viac o téme: Raúl González Memphis 901 FC Birmingham Legion FC