Kníže aj Kaik s povoleným dopingom pred zápasom o titul: Toto je na tomto športe krásne!

Petr Kníže porazil Andreu FusihoPetr Kníže porazil Andreu Fusiho Zdroj: Oktagon

BRATISLAVA - Na priaznivcov MMA čaká už najbližší víkend Oktagon 27, v ktorom sa predstaví v titulovom zápase jednotka polotažkej váhy Viktor Pešta (17-6) proti nemeckému legendárnemu bojovníkovi Viktorovi Pützovi (20-4). Hlavným predzápasom bude duel medzi Petrom "Monstrom" Knížem (12-1) a Brazilcom Kaikom Britom (14-3).

Monster by mal mať pri svojej časti Oktagonu počas zápasu Karlosa Vémolu, s ktorým si paradoxne pripísal jedinú prehru v profi kariére. ,,Pôjdem mu rád pomôcť, hrozne si toho vážim, že tam môžem byť. Pred viacerými rokmi sme proti sebe stáli v oktagone a teraz spolu trénujeme a nastupujeme, čo je na tomto športe to krásne," konštatoval Vémola na instagrame v pravidelnom vlogu. 

Súpera českého borca Kaika Brita, ktorý má za sebou dva úspešné zápasy v organizácii Oktagon naopak pozdravil vo videu jeho kamarát, dvonásobný bývalý šampión UFC José Aldo. ,,Priateľ, Kaik, chcel by som ti popriať veľa šťastia v tvojom ďalšom zápase, nech znova vyhráš. Ešte raz ti prajem veľa šťastia môj veľký brat, sústredenosť, jasnú hlavu a ideme do boja, tak do toho," poslal odkaz Britovi vo videu, ktoré zverejnila organizácia Oktagon na sociálnej sieti. 

Víťaz tohto súboja by sa mal predstaviť v neskoršej titulovej bitke o opasok šampióna welterovej váhy (77 kg) proti Davidovi Kozmovi. Toho nedávno do duelu vyzýval aj dvojnásobný súčasný šampión Oktagonu Ivan Buchinger. 

 

Viac o téme: Jose Aldo Oktagon MMA Kaik Brito Petr Kníže
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy