Tento týždeň sa rozhodne o budúcnosti Slovákov v UFC: Buday aj Klein sú už na mieste!

Lajoš KleinLajoš Klein Zdroj: Instagram/Lajoš Klein

BRATISLAVA - Ľudovít Klein má za sebou náročný kemp v jednom z najlepších gymov na svete Sanford MMA. Už doslova o pár dní ho čaká jeho tretí duel v UFC proti Nickovi Landwehrovi v Las Vegas, kam sa presunul spoločne s trénerom Pavlom Kurucom.

Klein sa pred dôležitým duelom rozhodol pre zmenu. Pred zápasom s Michaelom Trizanom totiž po kempe v Amerike cestoval ešte na Slovensko a následne na zápas do Las Vegas. Teraz sa cesta domov nekonala a aj preto bol jeho tréning o to intenzívnejší a zároveň finančne náročný. Veríme, že sa jeho snaha vyplatí už tento víkend na gala UFC Fight Night, v ktorom má hlavný zápas Aspen Ladd a Norma Dumont. 

V Sanforde Lajoša pripravoval skúsený tréner Henri Hooft, známy boxerský a kickboxerský tréner Jason Strout, rovnako na Slovensku známy Palo Kuruc. Pri ďakovačke na instagrame pred ochodom do Las Vegas Klein označil aj  veterána UFC, ktorý je v tejto organizácii od roku 2009 Nicka Lentza. "Chcem veľmi poďakovať všetkým trénerom zo Sanford MMA za pomoc v príprave. Vážim si to," znelo na instagrame slovenského prvého bojovníka v UFC. 

 

 

Už o pár hodín čaká zápas Martina Budaya v Dana White´s Contender Series (12.10.2021) s Lorenzom Hoodom, ktorý nahradil Huga Cunhu. Ak Bady poda dobrý výkon, zmluva s UFC by mu ujsť nemala. Lajoš sa so svojim kamarátom zo Spartakus Fight Gym stretol priamo v meste hazardu, v ktorom sa bude rozhodovať v tomto týždni o budúcnosti slovenského zastúpenia v UFC. 

 

Viac o téme: UFC Lajoš Klein Martin Buday Palo Kuruc
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy