Vémola prišiel s novým ultimátom, Pirát reaguje: Jeho tlaky sú nepochopiteľné! Aké ultimátum?

Samuel Samuel "Pirát" Krištofič Zdroj: Archív Oktagon MMA

BRATISLAVA - Zápas Vémola vs Pirát je aktuálne stále naplánovaný na 30.12. Po dohadoch o tom, či Karlos nastúpi alebo nenastúpi do duelu kvôli tomu, že chce ísť do rohu šampióna si dáva Vémola novú podmienku. Pýta si totiž duel o všetko, to znamená, že borec, ktorý by neuspel by odišiel domov bez výplaty.

"Verím, že v modrom rohu bude stáť proti mne Karlos. Dúfam, že to Ondro (Novotný) tam dotlačí. Nemyslím si, že do toho zápasu nenastúpi. Ultimátum z jeho strany, že víťaz berie výplatu obidvoch? Pozastavil som sa nad tým, že to môžem zobrať, ale potom som si povedal, že nebudem na seba zbytočne vytvárať tlak. Po prvé, som šiel do profi zápasov s tým, že 100% percentne vyhrám a stalo sa aj to, že som neuspel.

Nie vždy keď sa cítiš sebavedomo, tak to dopadne podľa predstáv, takže nechcem na seba vytvárať ďalší tlak. Mám aj zodpovednosť za svoju rodinu, dcérku a priateľku, keď sa náhodou stane, že nevyhrám zápas, tak prídem domov a čo im poviem? Za druhé, nenechám si vstupovať do hlavy z jeho strany, je to niečo, čím chce rozlaďovať súperov, takže sa na tých výmysloch zabávam. Ďalej sa mi nepáči aj to, že si dáva ultimátum. Sám prišiel o opasok, takže by mal byť ticho a môže byť rád, že dostane šancu získať opasok späť. Keď hovorí, že ma rýchlo vybaví, tak o to viac sú nepochopiteľné tie jeho tlaky, čo dáva všade naokolo," konštatoval vo svojom pravidelnom živom videu na Youtube Pirát. 

Na dotaz od fanúšika, že Pirát je v stand-upe lepší ako Vémola odpovedal Krištofič na konto súpera ostro. "Len málo MMA fighterov na zemi je horších v postoji ako Karlos, ale má dobrý wrestling. Nie technicky, ale skôr silovo. Nie je to súper na podceňovanie, takže viem prečo dávam do prípravy maximum."

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy