VIDEO Weiss vysvetlil provokatívne gesto k fanúšikom po penaltovom góle: Preto som to aj spravil

Vladimír Weiss bez dresu oslavuje víťazný gól z pokutového kopuVladimír Weiss bez dresu oslavuje víťazný gól z pokutového kopu Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v 8. kole nadstavbovej skupiny o titul vo Fortuna lige na ihrisku FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:2. "Belasí" si vďaka zisku troch bodov upevnili pozíciu na čele tabuľky. Dve kolá pred záverom súťaže majú pred Dunajskou Stredou päťbodový náskok. O triumfe hostí rozhodol v nadstavenom čase druhého polčasu z pokutového kopu Vladimír Weiss ml.

Práve on bol hlavným iniciátorom záverečnej potýčky obidvoch táborov, keď si po penaltovom góle vyzliekol dres, ukázal ho smerom k domácim tribúnam a po druhej žltej karte videl červenú. Na ihrisku sa následne rozpútala početná šarvátka, do ktorej sa zapojilo niekoľko hráčov a zasahovať musela usporiadateľská služba.

Ten moment si vysníval

"Ja som o tomto zápase sníval, keďže takéto duely hrám najradšej. Trénoval som prakticky iba včera. Ten moment, ktorý sa stal, som si vysníval, a preto som to aj spravil. Som rád, že to vyšlo tak, ako to vyšlo. Ešte nás čakajú dva zápasy, ale vedel som, že som dostal piatu žltú kartu pri oslave druhého gólu, a že v Bystrici hrať tak či tak nebudem," vysvetlil strelec víťazného gólu svoje gesto k domácim tribúnam.

"Ťažko sa mi rozpráva po takomto zápase, boli tam emócie. Myslím si, že posledná penalta nie je o čom. Myslím si však, že aj my sme tam mali situácie, ktoré sa vyšetrili v piatich-desiatich sekundách. Nemôžeme sa však na to vyhovárať, mali sme byť o krok vpred ako Slovan," uviedol brankár Dunajskej Stredy Samuel Petráš.

Viac o téme: Vladimír Weiss ŠK Slovan Bratislava FC DAC 1904 Dunajská Streda
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Facebook/Šport v RTVS
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy