VIDEO Tréner Weiss reaguje na svojho syna: Aha, čo povedal! Spomenul aj manželku

Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss a Zsolt Kalmár z FC DAC 1904 Dunajská StredaTréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss a Zsolt Kalmár z FC DAC 1904 Dunajská Streda Zdroj: SITA/Martin Havran

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v 8. kole nadstavbovej skupiny o titul vo Fortuna lige na ihrisku FC DAC 1904 Dunajská Streda 3:2.

Z pokutového kopu rozhodol striedajúci Vladimír Weiss ml. Po góle si vyzliekol dres, ukázal ho smerom k domácim tribúnam a po druhej žltej karte videl červenú. 

Na ihrisku sa následne rozpútala početná šarvátka, do ktorej sa zapojilo niekoľko hráčov a zasahovať musela usporiadateľská služba. Konanie Weissa ml. sa nepáčilo ani jeho otcovi, ktorý mu ihneď dohováral.

Pritom už prvá Weissova žltá karta bola zbytočná. Ako hráč na lavičke sa bežal tešiť cez ihrisko so spoluhráčmi. 

V určitých fázach nie je normálny, povedal tréner Weiss

"Ďakujem ľuďom za skvelú kulisu, obom tímom za skvelý zápas. Boli tam veci, ktoré nemuseli byť, ale to už všetko patrí k veľkým zápasom vo futbale. Vyhrali sme, ale ešte nie je koniec. Upozornil som aj hráčov, že ešte nie je dôvod na oslavy," povedal tréner Slovana Vladimír Weiss st.

"Vladova druhá žltá karta bola zbytočná, ale priniesol zápasu rozhodujúci moment, na ktorý som ho poslal, pretože nie je stopercentne fit. Chybu si s ním vysvetlím, ale je to on, v týchto rokoch ho už ťažko zmením, ale aj emócie a takéto veci patria k futbalu," priznal.

Vladimír Weiss ml. oslavuje Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/Martin Havran

"Ja už som mu svoje povedal. V určitých fázach nie je normálny, taktiež ako ja som v určitých fázach nenormálny. Zdedil to a žena vždy povie, že za to môžem ja. Radoval sa však pre Slovan a neviem si predstaviť iného hráča, že by išiel kopať tú penaltu," doplnil Weiss st.

Viac o téme: Vladimír Weiss ml. ŠK Slovan Bratislava FC DAC 1904 Dunajská Streda Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Tomáš Kotlárik, Youtube/ŠK Slovan Bratislava
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy