Pred očakávaným duelom Kincl vs Vémola otáznik aj pre Attilu: Ak ho nedokážem poraziť, tak...

Karlos VémolaKarlos Vémola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Už o pár dní to vypukne. Jeden z najväčších zápasov histórie Oktagon MMA sa bude konať počas najbližšieho víkendu v pražskej O2 Aréne. Pôjde o odvetu súboja Kincl vs Vémola. Minimálne z jednej strany to bude osobné, Karlos zároveň potvrdil, že jeho ďalší plánovaný súboj s Attilom by mohol byť za určitých okolností v ohrození.

Samotný duel sa už prekladal kvôli zdravotným problémom Karlosa Vémolu. Tentoraz by už očakávanú odvetu nemalo nič prekaziť. Vémola absolvoval pred mesiacom súboj s Al Matavaom, v ktorom zvíťazil v prvom kole na submisiu, no pochybnosti nad jeho možnou výhrou nad Kinclom zo strany fanúšikov spôsobili najmä jeho problémy v stand upe v spomínanom zápase na Oktagon 41. 

Vémola má už v pláne nastúpiť aj do zápasu s Attilom, o čom sa v médiách viackrát písalo a dokonca aj Oktagon na túto tému neraz otvorene prehovoril. Fanúšikovia už čakajú len na posledný impulz, ktorým bude plagát s tvárami oboch účastníkov zápasu storočia.

"Ak nebudem schopný poraziť Kincla, tak si nemôžem o sebe myslieť, že dokážem poraziť skvelého šampióna, akým je Attila. Kincl ma môže poraziť len vtedy, keď spravím chybu. Nesmiem ju jednoducho spraviť, vie ako sa na zápasníka pripraviť. Je inteligentný fighter, no hlava ho zväzuje, akonáhle dostane jednu dve bomby, ako napríklad v zápase s Pirátom. Proste hlava mu veľa zápasov vyhráva, ale aj prehráva," konštatoval Vémola v najnovšiom diely Na Dohled.

"Nešiel som do GameChangeru kvôli tomuto zápasu. Po tých rokoch, jeho štýl bude stále rovnaký, s takým boxingom, keby ma sundal, tak končím kariéru. Alebo aj naskočeným kolenom či highkickom. Ja si žiadny tlak nepripúšťam, on si naplánoval ďalšie zápasy, s tým sa mu nebude nastupovať úplne jednoducho," povedal šampión strednej váhy Oktagonu Patrik Kincl. 

Viac o téme: Attila Végh Karlos Vémola
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/oktagonmma; VIDEO: YouTube/Oktagon MMA
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy