O nový kontrakt nebol záujem: Michalovce opúšťa poltucet hráčov

Hráč HK Dukla Ingema Michalovce Radovan Puliš počas tréningu Hráč HK Dukla Ingema Michalovce Radovan Puliš počas tréningu Zdroj: TASR/František Iván

MICHALOVCE - V hokejovom klube HK Dukla Ingema Michalovce nebude po uplynulej sezóne pokračovať šesť hráčov. V ročníku 2023/2024 si už jeho dres neoblečú útočníci Peter Galamboš, Samuel Chalupa, Radovan Puliš, Patriks Zabusovs, Vitalijs Pavlovs a obranca Kristaps Bazevičs.

Dukla na svojej webovej stránke uviedla, že sa s hráčmi nedohodla na pokračovaní spolupráce, pretože o nový kontrakt nebol záujem, či už z jednej alebo druhej strany.

Michalovce skončili v predchádzajúcom extraligovom ročníku na ôsmom mieste po základnej časti. V play off však najprv vyradili v predkole Trenčín 3:2 na zápasy a vo štvrťfinále prekvapujúco aj Slovan Bratislava 4:2.

Nakoniec vypadli v semifinále s neskorším majstrom z Košíc, keď mu v rozhodujúcom siedmom stretnutí podľahli 1:3 a obsadili konečnú 4. priečku. Klub bude čoskoro informovať aj o ďalších zmenách v mužstve.

Viac o téme: Peter Galamboš Radovan Puliš HK Dukla Ingema Michalovce Samuel Chalupa Patriks Zabusovs Kristaps Bazevičs
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy