Norrie rázne odmieta Djokovičovu kritiku: Britský tenista adresoval Srbovi takúto odpoveď

Britský tenista Cameron NorrieBritský tenista Cameron Norrie Zdroj: SITA/AP/Andrew Medichini

PARÍŽ - Britský tenista Cameron Norrie odmieta tvrdenia Srba Novaka Djokoviča o jeho nešportovom správaní počas turnaja Masters 1000 v Ríme.

Obaja hráči sa pohádali po tom, čo ho Brit zasiahol loptičkou do členka. Norrie povedal, že Djokoviča nevidel, ale hneď sa mu ospravedlnil. Djokovič vyhral v osemfinále 6:3, 6:4, no na pozápasovej tlačovej konferencii ho kritizoval nielen za tento moment.

Brit podľa neho nešportovo oslavoval každý vyhratý bod a pred posledným gemom si zobral aj lekárske ošetrenie: "To sú tie veci, o ktorých my hráči v šatni vieme, že to nie je fair play. Toto nie je spôsob, akým sa k sebe správame."

Nemyslím si, že som to robil naschvál

Norrie nerozumie kritike zo strany Srba: "Chcel som vyhrať. Hral som s jedným z najlepších hráčov na svete a snažil som sa mu to sťažiť, čo najviac som mohol. Nemyslím si, že som sa príliš tešil priamo pred ním a už vôbec, že som to robil naschvál," uviedol Norrie pre agentúru DPA.

Britský hráč sa vyjadril aj k lekárskemu ošetreniu: "Trochu som cítil bedrový kĺb, preto som si ho zobral. Máme na to právo podľa pravidiel."

Viac o téme: Novak Djokovič Masters 1000 Cameron Norrie
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy