FOTO Malý Marlon je celý otec: Peter Sagan zverejnil nádherný odkaz! Silné slová o synovi

Peter SaganPeter Sagan

ŽILINA - Slovenský cyklista Peter Sagan má za sebou svoju poslednú Tour de France, ale trojnásobný majster sveta po najslávnejších pretekoch sveta nekončí.

Už 3. augusta odštartujú spoločné majstrovstvá sveta v cyklistike v Glasgowe, kde by sa chcel predstaviť na viacerých frontoch: "Chcel by som tam ísť na ceste a aj na horskom bicykli. Snažím sa motivovať a pripraviť. Stále máme pred sebou bohatý cyklistický program."

A v príprave mu dodáva sily aj jeho malý syn Marlon, s ktorým sa bol bicyklovať v žilinskom bike parku. Svoje gény jednoducho nezaprie - a to nielen pokiaľ ide o podobu, ale aj cyklistický talent. Peter si čas so synom poriadne užil.

"Deň čistej radosti s Marlonom. Nie je naozaj nič, čo by sa mohlo vyrovnať návratu do rodného mesta a užiť si kvalitný čas na dvoch kolesách s mojou pýchou a radosťou, mojím synom Marlonom. Lepšieho partnera na jazdenie a objavovanie som si ani nemohol želať. Pripomenul mi, že tie najväčšie víťazstvá v živote niekedy nenájdete na pretekárskych pódiách," zverejnil Sagan dojemný odkaz na Instagrame.

Viac o téme: Peter Sagan Marlon Sagan
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Instagram/petosagan
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá