VIDEO Slovan schytal ďalšiu krutú facku: Belasí si ani neškrtli v šlágri s Trenčínom

Druhý zľava Marek Sloboda (HK Dukla Trenčín) oslavuje gól so spoluhráčom Róbertom Vargom (HK Dukla Trenčín) pred brankárom Samuelom Barošom (HC Slovan Bratislava)Druhý zľava Marek Sloboda (HK Dukla Trenčín) oslavuje gól so spoluhráčom Róbertom Vargom (HK Dukla Trenčín) pred brankárom Samuelom Barošom (HC Slovan Bratislava) Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

TRENČÍN - Hokejisti Dukly Trenčín zdolali v nedeľňajšom zápase 17. kola Tipos extraligy veľkého rivala HC Slovan Bratislava presvedčivo 5:1. Trenčania sa po štvrtom víťazstve za sebou posunuli v tabuľke na 8. miesto.

"Vojaci" položili základ úspechu v prvej tretine dvoma strelenými gólmi v rozmedzí 76 sekúnd. V 22. minúte ešte znížil Brown, no Giľák, Conway a znovu Giľák spečatili cenný triumf.

Tipos extraliga - 17. kolo:

HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Góly: 10. Mráz (Giľák, Hudec), 11. Sloboda (Varga, Nemčík), 35. Giľák (Bokroš, Baláž), 51. Conway (Petráš), 53. Giľák (Baláž, Hlaváč) - 22. Brown. Rozhodovali: Jobbágy, Výleta - Kacej, Pribula, vylúčení: 2:2 na 2 min, navyše: Krajčovič (Trenčín) 5+DKZ za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 3321 divákov

Trenčín: LaCouveé – Starosta, Pietroniro, Bokroš, Hlaváč, Nemčík, M. Hudec, Vaňo, Kupec – D. Hudec, Baláž, Giľák – Immo, Conway, Petráš – Krajčovič, Mikúš, Feranec – Varga, Mráz, Sloboda

Slovan: Baroš – Golian, Romančík, Korenčík, Scheid, Maier, Gachulinec, Beňo, Jendek – Pecararo, Findlay, O´Brien – Ranford, Preisinger, Minárik – Brown, Takáč, Fominych – Výhonský, Masnica, Török

Viac o téme: HC Slovan Bratislava HK Dukla Trenčín Tipos extraliga