Jeden z najlepších výkonov v kariére: Forsterová finišovala na skvelom mieste

Na snímke bežkyňa cez prekážky na 60 m Viktória ForsterováNa snímke bežkyňa cez prekážky na 60 m Viktória Forsterová Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

DÜSSELDORF - Slovenská Atlétka roka 2023 Viktória Forsterová finišovala na striebornom mítingu ISTAF Indoor v nemeckom Düsseldorfe na 60 m prekážok štvrtá časom 8,15 sekundy.

Zverenka Kataríny Adlerovej v ŠK ŠOG Nitra a VŠC Dukla dosiahla vo svojom piatom štarte na prekážkovej šesťdesiatke v halovej sezóne 2024 ôsmy najlepší výkon v kariére. Informoval portál atletika.sk.

Pred víťazku Svetovej univerziády 2023 v čínskom Čcheng-tu na 100 m prekážok sa v düsseldorfskej hale PSD Bank Dome dostali Američanka Hughesová (8,06), Graversgaardová z Dánska (8,08) a Nemka Schusterová (8,14). Preteky boli nesmerne vyrovnané, všetkých šesť prekážkarok sa natlačilo do 16 stotín sekundy.

"Viktória predviedla na jej tohtoročnom treťom mítingu pekný výkon – v Düsseldorfe bola vynikajúca atmosféra a divácka kulisa. Verím, že jej forma bude ďalej gradovať," komentovala výkon svojej zverenky trénerka Katarína Adlerová.

Viac o téme: Viktória Forsterová ISTAF Indoor
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/Slovenský atletický zväz
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy