Slavia nečakane zakopla a potešila vedúcu Spartu, slovenský kouč opäť neuspel

Slovenský tréner MFK Karviná Juraj JarábekSlovenský tréner MFK Karviná Juraj Jarábek Zdroj: Profimedia

PRAHA - Futbalisti SK Slavia Praha zakopli v stredajšom zápase 18. kola českej najvyššej súťaže a na pôde FC Zlín iba remizovali 1:1.

"Zošívaní" zaznamenali prvú stratu bodov po sérii piatich ligových víťazstiev. V tabuľke strácajú na druhej priečke štyri body na lídra súťaže a mestského rivala Spartu.

Pardubice triumfovali na pôde MFK Karviná 3:0. Zverenci slovenského trénera Juraja Jarábeka neuspeli v druhom stretnutí jarnej časti a v tabuľke im patrí 14. priečka. Pardubice zvíťazili v oboch zápasoch po zimnej prestávke a sú na 11. mieste.

Česká liga - 18. kolo:

FC Zlín - SK Slavia Praha 1:1 (0:1)
Góly: 67. Ikugar - 45.+1 Chytil. ČK: 82. Jurečka (Slavia)
/M. Tomič (Slavia) hral do 77. minúty/

MFK Karviná - FK Pardubice 0:3 (0:1)
Góly: 24. Danek, 75. Icha, 76. Krobot. ČK: 82. Moses (Karviná)
/D. Holec odchytal celý zápas, M. Regáli hral do 68. minúty, A. Ivan hral od 46. min D. Krčík na lavičke náhradníkov - V. Budinský bol na lavičke/

Viac o téme: SK Slavia Praha Juraj Jarábek MFK Karviná FC Zlín