Šanca pre každého jedného fanúšika: Hokejový zväz oznámil dôležitú vec ohľadom prípravy na MS

Na snímke tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay počas zrazu slovenskej hokejovej reprezentácie Na snímke tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay počas zrazu slovenskej hokejovej reprezentácie Zdroj: TASR/Ján Krošlák

HUMENNÉ - Slovenská hokejová reprezentácia odohrá prípravný dvojzápas proti Švajčiarsku v Humennom, kde sa v ére samostatnosti dosiaľ nikdy nepredstavila. Na tamojšom zimnom štadióne nastúpi v rámci podujatia Kaufland Challenge vo štvrtok 11. apríla a v piatok 12. apríla (oba duely o 16.30 h).

Slovenskú reprezentáciu čaká v Humennom zrenovovaný štadión, ktorý v tomto ročníku hostil zápasy Tipos Extraligy.

"Keďže pre Humenné sa už sezóna skončila, sme radi, že miestnym fanúšikom ju môžeme predĺžiť o výnimočný zážitok. Prvýkrát zavíta do mesta naša hokejová reprezentácia. Veríme, že fanúšikovia z celého regiónu oba zápasy vypredajú a poženú náš tím za víťazstvami v dvojzápase proti Švajčiarom," uviedol pre web hockeyslovakia.sk prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja a generálny manažér reprezentácie Miroslav Šatan.

Vstupenky na oba zápasy sú k dispozícii vo viacerých cenových kategóriách, lístky na sedenie sa pohybujú od 13 do 18 eur. Ak sa vypredajú, SZĽH dá do predaja aj limitovaný počet vstupeniek na státie v hodnote 10 eur za jednu. Imobilný fanúšik zaplatí za vstupenku na jeden zápas 5 eur, jeho sprievod má vstup zdarma.

Špeciálna vstupenka

K dispozícii je aj špeciálna vstupenka v hodnote 299 eur, ktorá dáva možnosť zažiť predzápasovú atmosféru vrátane kontaktu s hráčmi, návštevy šatne a sprievodných priestorov, stretnutia s trénerom Craigom Ramsaym, prehliadky striedačky, získania originálneho dresu reprezentácie s podpismi tímu a sledovania duelu z VIP priestorov.

Po dvojzápase so Švajčiarmi sa Slováci presunú z Humenného do Bratislavy, kde absolvujú ďalší krátky kemp a následne dvojzápas v Nemecku. V úvode nasledujúceho týždňa sa opäť zídu pred dvojzápasom proti Česku.

S rivalom sa podľa portálu hokej.cz stretnú 26. apríla v Trenčíne (16.30) a o deň neskôr v Bratislave (14.00). Poslednými dvoma previerkami pred odchodom na svetový šampionát do Ostravy budú stretnutia proti Poľsku a USA.

Viac o téme: Slovensko Švajčiarsko Slovenská hokejová reprezentácia Craig Ramsay
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy