Neodohral ani jediný zápas: Bývalý hráč Juventusu, PSV či Ajaxu skončil v pražskej Slavii

Holandský futbalista Mohamed Ihattaren v drese Ajaxu AmsterdamHolandský futbalista Mohamed Ihattaren v drese Ajaxu Amsterdam Zdroj: Profimedia

PRAHA - Holandský futbalista Mohamed Ihattaren skončil v Slavii bez toho, aby za Pražanmi odohral jediný súťažný zápas. Vršovický prvoligový klub na svojom webe uviedol, že sa s 22-ročným ofenzívnym záložníkom po vzájomnej dohode predčasne rozišiel.

Slavia Ihattarena angažovala v decembri s cieľom pokúsiť sa oživiť jeho kariéru. Niekdajší veľký talent a bývalý záložník PSV Eindhoven, Juventusu Turín či Ajaxu Amsterdam nehral zápas od predvlaňajšieho leta. V Edene podpísal ročný kontrakt s trojročnou opciou a doháňal tréningové manko. Do žiadneho stretnutia nezasiahol.

Kontroverzná povesť

"Rozhodnutie ukončiť kontrakt bolo urobené po vzájomnej dohode. Hráč okrem iného vyjadril želanie sústrediť sa na svoju kariéru v rámci svojho blízkeho okolia a rodiny, Slavia ho v tejto voľbe plne podporila," uviedli Pražania.

Ihattaren má kontroverznú povesť. V januári holandské médiá napísali, že pôjde pred súd kvôli ublíženiu na zdraví a vyhrážaniu z posledných dvoch rokov. Slavia uviedla, že si vyžiada od hráča bližšie informácie. Dodala, že ak by bol Ihattaren odsúdený za trestnú činnosť, vo vršovickom klube by nemohol pokračovať.

Viac o téme: SK Slavia Praha Mohamed Ihattaren
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/SK Slavia Praha
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy